всі категорії

Головна>Новини>Новини виставки

Кришка біозахисту для прямокутного відра

Час: 2022-01-22 Переглядів: 134

Прямокутне відро з 12 отворами спеціально розроблено для роботи з пробірками для забору крові (вакутейнери) 5 мл (13x100 мм) і 2 мл (13x75 мм). Маючи загальну потужність процесу до 48 пробірок одночасно, обертаються ротори 48x5ml і 48x2ml забезпечують високу ефективність роботи в лікарняних діагностичних лабораторіях.

12
11

Однак робота в клінічних діагностичних лабораторіях зазвичай означає роботу з потенційно інфекційними зразками, такими як кров або інші рідини організму. Але поводження з інфекційними мікроорганізмами або шкідливими хімічними речовинами досить поширене і в дослідницьких лабораторіях. Щоб забезпечити безпеку персоналу лабораторії та запобігти лабораторним інфекціям (LAI) або іншим небезпекам для здоров’я, необхідно вживати розумних запобіжних заходів протягом усього робочого процесу.

Одним з джерел аерозолів є центрифуга. Широкий спектр заходів, включаючи наповнення центрифужних пробірок, зняття кришки або кришки з пробірок після центрифугування, а також видалення надосадової рідини, а потім ресуспендування гранул – може призвести до викиду аерозолів у лабораторне середовище.
Таким чином, захисна кришка є важливою для центрифугування небезпечних зразків, таких як пробірки для збору крові (вакутейнери).

10
9

Біозахисні кришки не запобігають утворенню аерозолів під час центрифугування; скоріше, вони гарантують, що аерозолі не можуть витікати із закритої системи.
Якщо пробірка зламалася або протікає, не відкривайте центрифугу щонайменше протягом 30 хвилин після запуску. Оскільки це не завжди можна виявити до того, як ви відкриєте відра або ротор (раптовий дисбаланс може бути першою ознакою поломки трубки), ми рекомендуємо завжди чекати принаймні 10 хвилин, перш ніж відкривати контейнери.
Крім того, ви повинні завантажувати та розвантажувати відра або ротор у шафі біобезпеки (особливо у вірусології та мікобактеріології), щоб мінімізувати ризик виходу аерозолів.
Біологічна безпека є важливою для працівників лабораторій, ми високо цінуємо поради та пропозиції щодо покращення наших конструкцій центрифуг, які можуть краще захищати працівників лабораторій.

Попередня:

Далі:

Гарячі категорії

+ 86-731-88137982 [захищено електронною поштою]